1 ounce jar cost .65 the 4 ounce jar cost 1.40 and the 8 ounce jar cost 2.40 so find…

1 ounce jar cost .65 the 4 ounce jar cost 1.40 and the 8 ounce jar cost 2.40 so find the pattern

Assignment Solutions